Voor de Genksupporters kwam het gisteren eventjes goed uit. Sparta speelde op Turkse Rangers, op een boogscheut van KRC. Na de match van Sparta konden we dus direct gaan supporteren voor Genk. Ik heb gisteren twee matchen gezien, beide helaas zonder doelpunten.
Sparta had lichtjes veldoverwicht in de eerste helft en kreeg ook een paar goeie kansen via Glen en Lieven. Glen kopte een gemeten voorzet van Pieter naast en Lieven mikte tot tweemaal toe nipt te hoog. Eén keer trof hij zelfs de buitenkant van de kruising.
Na de rust ging het spel op en neer en Stefke kopte een mooie kans over de kooi. Hun spits glipte weg en poeierde op doel, maar keeper Jens had een glansparade in huis. We kregen nog enkele mogelijkheden langs beide zijden, maar de brilstand bleef op het bord: 0-0.